Additional information
| Metal | 9K Yellow Gold |
|---|---|
| Colour | Yellow |
| Metal Weight | |
| Diamond Weight | |
| Shape | |
| Setting | |
| No. of Diamonds | 1 |
| Diamond Quality | IJ-SI |
| Karat | 9K |
| Dimensions(Width) | 18mm |
| Dimensions(Height) | 19mm |
| Occasion | Business, Everyday, Lunch Date, Summer Afternoon, Unwind, Workout |
| Conflict Free | Yes |
| Handcrafted | Yes |





















There are no reviews yet.