Additional information
| Metal | 9K White Gold |
|---|---|
| Colour | Blue, White |
| Gemstone | Blue Sapphire |
| Gemstone Weight | |
| Metal Weight | |
| Diamond Weight | |
| Shape | |
| Setting | |
| No. of Diamonds | 6 |
| Diamond Quality | IJ-SI |
| Karat | 9K |
| Dimensions(Width) | 20mm |
| Dimensions(Height) | 23mm |
| Occasion | |
| Conflict Free | Yes |
| Handcrafted | Yes |





















There are no reviews yet.