Additional information
| Colour | White Gold |
|---|---|
| Shape | |
| Setting | |
| Occasion | |
| Diamond Quality | IJ-SI |
| Dimensions(Height) | 23.5mm |
| Dimensions(Width) | 6mm |
| Metal | 9K White Gold |
| Metal Weight | |
| Diamond Weight | |
| No. of Diamonds | 6 |
| Gemstone Weight | |
| Gemstone | Emerald |
| Conflict Free | Yes |
| Handcrafted | Yes |


















