Additional information
| Metal | 9K White Gold |
|---|---|
| Colour | White |
| Metal Weight | |
| Diamond Weight | |
| Diamond Setting | |
| No. of Diamonds | 24 |
| Diamond Quality | IJ-SI |
| Karat | 9K |
| Stone Shape | Round |
| Stone Type | |
| Dimensions(Width) | 6.5mm |
| Dimensions(Height) | 6.5mm |
| Occasion | |
| Conflict Free | Yes |
| Handcrafted | Yes |



















There are no reviews yet.