Additional information
| Metal | 9K White Gold |
|---|---|
| Colour | White |
| Metal Weight | |
| Diamond Weight | |
| Shape | |
| Setting | |
| No. of Diamonds | 13 |
| Diamond Quality | IJ-SI |
| karat | 9K |
| Dimensions(Width) | 20mm |
| Dimensions(Height) | 21mm |
| Occasion | Business, Everyday, Lunch Date, Party Mode, Summer Afternoon |
| Conflict Free | Yes |
| Handcrafted | Yes |





















There are no reviews yet.